Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd.
Bütünlük, Pragmatizm, Meslek, Yenilik

Ana sayfa

Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd.

1
companyPics.title0
公司 大楼
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : Yaly
No. Çalışanları : 10~15
Yıllık satış : 750000-900000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 20% - 30%
Şirket ağırlıklı olarak yüksek sıcaklık dayanıklı yapışkan bant, yapışkan bant teknolojik sanayi üzerinde yapışkanlı tüketim malzemelerinin profesyonel ve güvenilir tedarikçisi olmak için bir hedef ile elektronik bant üretmektedir. Bu ürünler yaygın olarak cep telefonu, bilgisayar, otomobil, elektronik ve elektrikli ev aletleri vb gibi çeşitli son ürünlerin yapım sürecinde kullanılmaktadır.

Aralık 2009 tarihinde bulunan Guangzhou Honghu Yapışkan Malzeme Technology Co, Ltd, geliştirme, üretim ve elektronik endüstrisinde uygulanan yüksek sıcaklığa dayanıklı yapışkan bant ve serbest bırakma malzemeleri satan uzmanlaşmıştır. Şirket, 2012 yılında Guangzhou Şehrinin kayıtlı sivil teknolojik kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Şirket ileri üretim ekipmanları, test ve analiz aparatlarına sahiptir. ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi 2012'den itibaren başarıyla uygulanmıştır. Ürün 、 teknoloji 、 uygulama ve pazarın birikmiş deneyimleri ve profesyonel, yenilikçi teknisyen ekibi ve yönetim ekibi ile şirket ürünleri geliştirebilir, çözüm sağlayabilir, gerçek talebi başarabilir özellikle müşteriler için.

.

“Dürüstlük 、 pragmatizm 、 meslek 、 inovasyon“ şirketin felsefesidir. Bilimsel yönetim sistemi, istikrarlı ürün kalitesi, makul fiyatlandırma ve iyi satış sonrası hizmetlere dayanan şirket, yurt içi ve yurt dışındaki tüm arkadaşlarla birlikte bir kazan-kazan işbirliği ve daha parlak bir gelecek yaratmaya isteklidir.

İletişim bilgileri
Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd.

Faks: 86-20-87884511-805

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)